Kunstensteenweg - 2019

Rencontre d'auteur

Dans le cadre de "Chaussée des arts", la bibliothèque vous invite a découvrir un auteur bien de chez nous : Mr  Yves Gheysens! 

Rendez-vous à la bibliothèque du Centre le 10 mai de 19h à 21h pour une rencontre unique! 

 

Infos : 02/676.49.50 ou bibliotheque@auderghem.brussels

Meer

Kunstensteenweg 2019

Negen dagen lang, van zaterdag 4 mei tot zondag 12 mei 2019 zal kunst de gemeente Oudergem overspoelen.

Meer

Kunstensteenweg 2019

Negen dagen lang, van zaterdag 4 mei tot zondag 12 mei 2019 zal kunst de gemeente Oudergem overspoelen.

Meer

Kunstensteenweg 2019 - 25 & 26 - Ateliers d'Artistes & Salle Nature et Loisirs in het Rood Klooster

Binnenhof van de boerderij

Kunstenaars: Atelier kloskant,  Septy Bechou,   Rose-Marie Brohez, Diana L aue,  Magali Cadelli,  Stéphane Delhal, Léopold Eeckaut, Anne Marie Van Stichel,  Joëlle Evita,  Valérie Locatelli,  Françoise Leguet,  Den Miller,  Nóra Pálmai en een tentoonstelling van het werk van de leerlingen van het magisch naaiatelier

Gast kunstenaars:   Serge Helholc et   Christian Le jong.

04/05, 05/05, 11/05 & 12/05  : workshops

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 24 - Kunstcentrum aan het Rood Klooster

Rokloosterstraat 4

Hedendaagse kunst:  tentoonstelling van de geselecteerde  kandidaten voor de Ontdekkingsprijs 2019:  Camille Dufour,  Léonard Garcia, Robin Wen;  Florence Laprat,  Charles-Henry Sommelette en  Aurélie Vink.

09/05  (18:30 > 21:00) : vernissage

Extra openingsuren :  Woensdag > Vrijdag : 14:00 > 17:00

 

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 23 - La Maison du Portier & Le Relais Forestier in het Rood Klooster

Rokloosterstraat  2

Kunstenaars: Anne-Marie de Coster,  François Deschamps,  Marie Van Hent en  Madette

 

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 22 - La Passerelle (MJA)

Waversesteenweg 1979-1981

Jeugdhuis Oudergem en La forestière vzw : “De rijkdom van de ontmoeting”.

 

Meer

Kunstensteenweg 2019 - 21 - La Maison du Blankedelle

Albert Meunierstraat 64

Kunstenaars:  Bernadette Lemercinier,  Chantal De Gueldre-Michel en  Claire Degossely

Extra openingsuren : Maandag, Woensdag & Vrijdag : 14:00 > 17:00

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 20 - Le Trac

Albert Meunierstraat 110

Kunstenaar:  Jonathan Fustin

08/05 & 09/05 : concert

Extra openingsuren :  Di > Wo : 12:00 > 14:00  & 18:00 > 00:00, Do > Za :  12:00 > 00:00

Opgelet : enkel langs buiten te bezichtigen op  05/05 & 12/05

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 19 - Salle du Lambin

Leopold Florent Lambinlaan 1

Kunstenaars: Christian Pierlot,  Patrick Rommel,  Dominique Van Wassenhoven en de leerlingen van de Sint-Bernadette school, afdelingen houtbewerking en toegepaste kunsten

 

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 18 - L’Écrin Vert (Résidence Domitys)

Jacques Bassemstraat 7

Kunstenaars:  Teresa Almeida, Macha Delattre,  Isabelle Soille et  Michelle Abrassart

04/05 : kalligrafie demonstratie

Extra openingsuren : Maandag > Vrijdag : 14:00 > 18:00

 

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 17 - LDC Zoniënzorg & Bibliotheek Hertoginnedal

Wahalaan 17

Kunstenaars: Aquarellen van de leerlingen van de Japanse school, Joël Jabbour, Marike Vandererven. 

04/05 & 7/05  : concert

Extra openingsuren: Maandag, Dinsdag & Donderdag: 09:00 > 17:00

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 16 - Gemeenschapscentrum Den Dam

Waversesteenweg 1741

Kunsetnaars: Jérôme Bourbonneux, Nathalie Debecker, Monica de Jonge, Ingrid Sannen, Paula Bauer et les  dessins des élèves de Vlindertuin

05/05  : performance,  11/05  :  workshop voor kinderen

 

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 15 - Brussels Ketjep

Waversesteenweg 1731

Kunstenaar: Fred Sablon

Extra openingsuren: Ma > Vr : 09:00 > 17:00

Meer

Kunstensteenweg 2019 - 14 - Belisol

Vorstlaan 153

Kunstenaar: Stephen Hutchins 

Extra openingsuren: Ma > Vr : 09:00 > 17:00

Meer

Kunstensteenweg 2019 - 13 - Bibliothèque du Centre

Vorstlaan 187

Kunstenaars: Elise Cordier,  Marina Delnatte e n de tekeningen van  de kinderen van het Paviljoen

10/05 ontmoeting met schrijver Yves Gheysen

Enkel toegankelijk tijdens de openingsuren van  de bibliotheek.

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 12 - Centre Culturel d'Auderghem

Vorstlaan 183

Infopunt van het festival: Inkomhal

Kunstenaars : Marie-Céline Bondue, Chantal Coppieter’s Wallant, Florimond Dufoor, Patrick Bya, Alice Ramos & Chloé Thôme, Alexandre Dang en Racso Jugarap.

04/05  : performance,  06/05  : film,  08/05  : workshop "Fotogenie"

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 11 - Centre Scolaire du Souverain

Scholierenstraat 7

11/05 en 12/05 : performances en concerten

Enkel toegankelijk tijdens  evenementen en workshops

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 10 - Imagine

Waversesteenweg 1671

Kunstenaar: Joël Van Deparre

09/05 & 11/05: ontmoeting met de kunstenaar

Enkel toegankelijk tijdens evenementen en workshops! 

 

 
Meer

Kunstensteenweg 2019 - 9 - Espace Mantra Dunia

Waversesteenweg 1598
Kunstenaar: Bernard Flament

04/05 : muzikale  bijeenkomst, 05/05 : muzikale kennismakingen, 11/05 : concert, 12/05 :  muzikaal parcours

 

Meer