Bestuur & Politiek

Het College van Burgemeester en Schepenen

Het Schepencollege

  • Didier Gosuin , Liste du Bourgmestre, burgemeester
    Financiën, Personeel, Veiligheid, Werkgelegenheid - Vorming
  • Sophie de Vos , Liste du Bourgmestre, Eerste Schepen
    Openbare Ruimte, Mobiliteit, Cultuur, Bibliotheken, Burgerparticipatie  
  • Elise Willame , ECOLO-GROEN, Tweede Schepen
    Onderwijs, Buitenschoolse Activiteiten, Academie, Sociale Promotie, Lokale Economie
  • Alain Lefebvre , Liste du Bourgmestre, Derde Schepen
    Stedenbouw, Leefmilieu
  • Eloïse Defosset , Liste du Bourgmestre, Vierde Schepen
    Burgerlijke Stand, Bevolking, Europese Zaken, Sport, Animaties
  • Jeannine Crucifix , Liste du Bourgmestre, Vijfde Schepen
    Solidariteiten en Sociale Cohesie, Sociale Coördinatie Jeugd – Senioren
  • Florence Couldrey , Liste du Bourgmestre, Zesde Schepen
    Peuterzorg, Volkgezondheid, Dierenwelzijn
  • Bruno Collard, Liste du Bourgmestre, Zevende Schepen
    Preventie, Huisvesting
  • Lieve Jorens , ECOLO-GROEN, Achtste Schepen
    Nederlandstalige zaken, Gelijke kansen, Diversiteit, Informaticaontwikkeling
  • Jean-Claude Vitoux , Liste du Bourgmestre, Voorzitter van het OCMW
  • Etienne Schoonbroodt, Gemeentesecretaris

 

De Gemeenteraad

 

De Politieraadsleden

  • Jasmine Boumraya
  • Isabelle Désir
  • Christian Grétry
  • Dider Molders
  • Marc Vandame
  • Martine Maelschalck

 

Raad voor Maatschappelijk Welzijn

  • Jean-Claude Vitoux
  • Muriel Delattre
  • Robert Jaumot
  • Fred  Lambin
  • Anne Lebedelle
  • Carinne Lenoir
  • Stéphanie Paulissen
  • Naïma  Regueras Rivas
  • Annick Sommer
  • Véronique Tack
  • Wim Vanobberghen
  • Ingrid Venier

 

Andere mandaten

Brulabo

  • Elise Willame, bestuurder & afgevaardigd bij de Algemene Vergaderingen

Brulocalis

  • Jasmine Boumraya, bestuurder

Brutele

  • Véronique Artus, bestuurder

Crédit Immobilier Ouvrier

  • Sarah Gigot, afgevaardigd bij de Algemene Vergaderingen

Citydev.brussels

  • Didier Molders, afgevaardigd bij de Algemene Vergaderingen

Cultuuradviesraad

Stemgerechtigde leden

  • Maureen Pitz
  • Eva Verstraelen
  • Rit Goetschalckx
  • Monica de Jonge
  • François Vaneeckhoute 
  • Olivier Hespel
  • Line Jussiant
  • Wim Vanobberghen
  • Marike Vandererven
  • Anne Van Asbroeck
  • Ingrid Sannen
  • Jan De Ceuster

Waarnemende leden

  • Clara Mathues
  • Lieve Jorens
  • Frederika Van Wing
  • Ria Vanden Driessche
  • Isabelle De Meyere
  • Niek Verheyen 
  • Florence Mainguet

De Brusselse Keuken

  • Elise Willame, bestuurder

En Bord de Soignes

  • Christine Bogaert
  • André Decourrière
  • Pierre Yves Herzl
  • Vincianne Lerate
  • Matthieu Pillois
  • Marc Vandame
  • Vanessa Rigodanzo

Ethias

  • Didier Molders, afgevaardigd bij de Algemene Vergaderingen

Forum van de Solidaire Verenigingen van Oudergem

  • Cécile Henrard
  • Christine Bogaert
  • Nathalie Wyns
  • Joséphine Arpaillange
  • Emmanuelle Poznanski

Holding Communal

  • Marc Vandame, afgevaardigd bij de Algemene Vergaderingen

IRISteam asbl

  • Lieve Jorens, afgevaardigd bij de Algemene Vergaderingen

Le Pavillon vzw

Algemene Vergaderingen

  • Jeannine Crucifix
  • Fabienne Diez
  • Sarah Gigot
  • Christian Gretry
  • Anne Guillot
  • Olivier Hendrickx
  • Vincianne Leratte
  • Emungu Martine
  • Didier Molders
  • Jean-François Noël
  • Annick Sommer
  • Adrien T'Kint
  • Marc Vandame
  • Jean-Claude Vitoux
  • Alexandre Piha
  • Vanessa Rigodanzo 
  • Nathalie Wyns

Bestuurders

  • Jeannine Crucifix
  • Fabienne Diez
  • Sarah Gigot
  • Christian Gretry
  • Anne Guillot
  • Emungu Martine
  • Didier Molders
  • Jean-François Noël
  • Marc Vandame
  • Jean-Claude Vitoux
  • Christine Bourdeaux
  • Vanessa Rigodanzo 
  • Nathalie Wyns

Le Petit Propriétaire

  • François-Xavier Guisen, afgevaardigd bij de Algemene Vergaderingen
  •  

Maison des Jeunes d'Auderghem vzw

Algemene Vergaderingen

  • Joséphine Arpaillange
  • Christine Bogaert
  • Jeannine Crucifix
  • Sophie de Vos
  • Dominique Dickers
  • Christian Gretry
  • Didier Molders
  • Déborha Newton
  • Adrien T'Kint
  • Marc Vandame
  • Nicolas Muller
  • Emmanuelle Poznanski
  • Nathalie Wyns

Bestuurders

  • Joséphine Arpaillange
  • Jeannine Crucifix
  • Sophie de Vos
  • Christian Gretry
  • Didier Molders
  • Marc Vandame
  • Anthony Piha
  • Emmanuelle Poznanski
  • Nathalie Wyns

Plaatselijk Werkgelegenheidsagentschap (PWA)

  • Didier Gosuin
  • Jeannine Crucifix
  • Sophie de Vos
  • Stéphanie Paulissen
  • Jean-Claude Vitoux
  • André Decourrière
  • Naïma Regueras Rivas
  • Gabriella Banu

Seniors Auderghem asbl

Algemene Vergaderingen

  • Joséphine Arpaillange 
  • Véronique Artus
  • Florence Couldrey
  • Jeannine Crucifix
  • Jo Demuth
  • Isabelle Désir
  • Christian Gretry
  • Paul Grosjean
  • Didier Molders
  • Bernard Noël
  • Claude Salme
  • Annick Sommer
  • Marc Vandame
  • Lucien Vandenbroek
  • Jean-François Bairiot
  • Nathalie Wyns
  • Samuel Buzitu

Bestuurders

  • Joséphine Arpaillange
  • Véronique Artus
  • Florence Couldrey
  • Jeannine Crucifix
  • Jo Demuth
  • Christian Gretry
  • Didier Molders
  • Bernard Noël
  • Claude Salme
  • Lucien Vandenbroek
  • Samira Benyahia
  • Samuel Buzitu
  • Nathalie Wyns

Sibelga

  • Valérie Cops, bestuurder

Syndicat d'Initiatives asbl

  •  

Interfin

  • Valérie Cops, bestuurder

Vivaqua

  • Didier Molders,  bestuurder
  • Christine Bogaert, afgevaardigd bij de Algemene Vergaderingen
  • Michel Blampain, afgevaardigd bij de Algemene Vergaderingen