Bestuur & Politiek

Het College van Burgemeester en Schepenen

Het Schepencollege

  • Didier Gosuin, Liste du Bourgmestre, verhinderd burgemeester
  • Sophie de Vos, Liste du Bourgmestre, waarnemend burgemeester
  • Pascale Despineto, Liste du Bourgmestre, Eerste Schepen
  • Elise Willame, ECOLO-GROEN, Tweede Schepen
  • Alain Lefebvre, Liste du Bourgmestre, Derde Schepen
  • Eloïse Defosset, Liste du Bourgmestre, Vierde Schepen
  • Jeannine Crucifix, Liste du Bourgmestre, Vijfde Schepen
  • Florence Couldrey, Liste du Bourgmestre, Zesde Schepen
  • Bruno Collard, Liste du Bourgmestre, Zevende Schepen
  • Lieve Jorens, ECOLO-GROEN, Achtste Schepen
  • Véronique Artus, Liste du Bourgmestre, Voorzitter van het OCMW
  • Etienne Schoonbroodt, Gemeentesecretaris

 

De Gemeenteraad

  • Didier Gosuin, Liste du Bourgmestre
  • Pascale Despineto, Liste du Bourgmestre
  • Bruno Collard, Liste du Bourgmestre
  • Alain Lefebvre, Liste du Bourgmestre
  • Jeannine Crucifix, Liste du Bourgmestre
  • Isabelle Desir, Liste du Bourgmestre
  • Sophie de Vos, Liste du Bourgmestre
  • Véronique Artus, Liste du Bourgmestre
  • Elise Willame, ECOLO-GROEN
  • Vincent Molenberg, ECOLO-GROEN
  • Christophe Magdalijns, Liste du Bourgmestre
  • Eloïse Defosset, Liste du Bourgmestre
  • Florence Couldrey, Liste du Bourgmestre
  • Jean-Claude Vitoux, Liste du Bourgmestre
  • Christian Grétry, ECOLO-GROEN
  • Valérie Cops, Liste du Bourgmestre
  • Didier Molders, Liste du Bourgmestre
  • Marc Vandame, Liste du Bourgmestre
  • Vanessa Rigodanzo, PS
  • Lieve Jorens, ECOLO-GROEN
  • Jeremy Van Gorp, MR-OpenVLD
  • Jasmine Boumraya, ECOLO-GROEN
  • Stéphanie Paulissen, Liste du Bourgmestre (verhinderd)
  • Marie-Pierre Bauwens, ECOLO-GROEN
  • Anastasia Bakounine, ECOLO-GROEN
  • Pauline Vermeiren, ECOLO-GROEN
  • Nathalie Wyns, Liste Citoyenne 1160
  • Michel Blampain, Liste du Bourgmestre
  • Christine Bogaert, Liste du Bourgmestre
  • Ingrid Venier, Liste du Bourgmestre
  • Martine Maelschalck, MR-OpenVLD
  • Matthieu Pillois, Liste du Bourgmestre

 

De Politieraadsleden

  • Jasmine Boumraya
  • Isabelle Désir
  • Christian Grétry
  • Dider Molders
  • Marc Vandame
  • Martine Maelschalck

 

Raad voor Maatschappelijk Welzijn

  • Véronique Artus
  • Armand Caupin
  • Isabelle Désir
  • Michel Friand
  • Robert Jaumot
  • Alan Keepen
  • Frederic Kubben
  • Anne Lebedelle
  • Vincent Molenberg
  • Michel Servais
  • Ingrid Venier

 

Andere mandaten

Brulocalis

Jasmine Boumraya, bestuurder

Brutele

  • Didier Molders, bestuurder
  • Véronique Artus, bestuurder

De Brusselse Keuken

  • Elise Willame, bestuurder

Sibelga

  • Valérie Cops, bestuurder

Syndicat d'Initiatives asbl

  • Pascale Despineto, bestuurder

Interfin

  • Valérie Cops, bestuurder

Vivaqua

  • Jean-Claude Vitoux, bestuurder